Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Odcinek 8 – O alkoholizmie

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 8 – O alkoholizmie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 17 grudnia godzina 16.00. Poniżej logotypy: Biblioteki, Jaworzna – źródła energii i 120-lecia nadania Jaworznu praw miejskich.

Czy jest dobry czas na trudne tematy? Kiedy lepiej je podejmować, a kiedy raczej przemilczeć?
Święta oraz sylwester to często najtrudniejsze momenty w roku dla wielu z nas. Spotkania przy rodzinnym stole bywają tak emocjonalne, że ciężko po nich wrócić do tzw. codzienności, a i ta nie zawsze biegnie właściwym torem. Dlatego grudniowy odcinek podcastu poświęcimy tematowi, który niestety tylko pozornie nie pasuje do gwiazdkowej aury. Porozmawiamy o… alkoholizmie oraz grupie ofiar nałogu w rodzinie – DDA.
Premiera nagrania będzie miała miejsce 17 grudnia o godz. 16.00. Słuchać nas można za pośrednictwem bibliotecznej strony lub Facebooka.

Zapraszamy do słuchania:

Transkrypcja