HISTORIA MÓWIONA. Jaworznicki Uniwersytet Trzeciego wieku i inne wspomnienia Krystyny Łaźni

Tło: pomarańczowe, z dużym mikrofonem umieszczonym w centrum plakatu. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Historia Mówiona. Jaworznicki Uniwersytet Trzeciego Wieku i inne wspomnienia Krystyny Łaźni. Logo: biblioteki i Jaworzna – źródła energii.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wywiadu z rodowitą Jaworznianką, która od lat bardzo aktywnie uczestniczy w życiu naszego miasta. Pani Krystyna Łaźnia barwnie i żywiołowo opowiada o swoim życiu oraz przybliża początki Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Życzymy przyjemnego słuchania!

01 cze 2023

Etykiety