Bibliotheca Monastica. Tajemnice świata bibliotek klasztornych.

Tło stanowi kremowa strona manuskryptu pokryta drobnym pismem i kolorowymi iluminacjami. Grafika to pięć okrągłych pól wypełnionych ujęciami wnętrz bibliotek klasztornych, charakteryzujących się regałami od sufitu do podłogi oraz freskami na sufitach, a także zbliżenie na rozłożoną Biblię Gutenberga. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej. Bibliotheca Monastica. Tajemnice świata bibliotek klasztornych. Logo MBP Jaworzno i Jaworzno – źródła energii.

Bibliotheca Monastica. Tajemnice świata bibliotek klasztornych.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza na niezwykłą podróż po bibliotekach klasztornych. Życzymy Państwu miłej zabawy i niezapomnianych wrażeń z odkrywania sekretów i skarbów przeszłości.

Opis alternatywny

11 - 20 maj 2022