Zajęcia w Bibliotece dla dzieci i młodzieży

Tło białe. Po lewej stronie plakatu znajdują się kolorowe ikony, przedstawiające: kolbę i menzurkę chemiczną, nożyczki, planetę z satelitą, oko z rzęsą. Tekst: Biblioteka dla wszystkich. różni.równi.ważni. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie www.mbp.jaworzno.pl Kwiecień. Dorośli. Dzieci. Cyfrowe centra edukacji. Obowiązują zapisy na zajęcia.04 wtorek/ вівторок 17:00-18:00 Bywanie na dywanie. Jak pokonać czarownicę? Głośne czytania dla najmłodszych Побуваємо на килимі. Як перемогти відьму? итання вслух для найменших 5 środa/ Середа 17:00-18:00 Bum! rurkowy zawrót głowy. Wiosenne piosenki. Zajęcia rozrywkowe dla dzieci – prow. Karolina Siba Бум! Трубочки запаморочать тобі голову. Весняні пісні. озважальні заняття для дітей - проводить Кароліна Шіба 6 czwartek/ четвер 17:00-18:00 Artystycznie zakręceni. Wielkanocne ozdoby z papieru. Zajęcia artystyczne dla dzieci /na zapisy/ Мистецькі викрутаси. Пасхальні прикраси з паперу. истецький майстер-клас для дітей /запис/ 1 wtorek/вівторок 17:00-18:00 Bywanie na dywanie. Opowieści o tym co daje moc. Głośne czytania dla najmłodszych обуваємо на килимі.Розповіді про те, що дає силу итання вслух для найменших 2 środa/Середа 17:00-18:00 Wyobraźnia bez miary. Wiosenne krajobrazy. Zajęcia artystyczne dla dzieci – prow. Agata Karweta Уява без обмежень.Весняні пейзажі. Мистецький майстер-клас для дітей – проводить Аґата Карвета 3 czwartek/ четвер 17:00-18:00 Artystycznie zakręceni. Abstrakcyjne wyklejanki. Zajęcia artystyczne dla dzieci /na zapisy/ Мистецькі викрутаси. Абстрактні наліпки. истецький майстер-клас для дітей /запис/ 8 wtorek/вівторок 17:00-18:00 Bywanie na dywanie. Turlututu w krainie ogra. Głośne czytania dla najmłodszych. Побуваємо на килимі. Турлутуту в країні троля итання вслух для найменших 18 wtorek/вівторок 17:00-18:00 Za [koduj] zabawę: Wyturlaj opowiadanie. Zajęcia rozrywkowe dla dzieci – Anna Moskal За[кодуй] гру. Викатай оповідання. озважальні заняття для дітей – проводить Анна Москаль 19 środa/Середа 17:00-18:00 Kratka w kratkę na dokładkę. Z Ozobotem przez Europę. Zajęcia rozrywkowe dla dzieci – prow. Marta Chmielowska А на додаток – клітинка в клітинку. З Озоботом по Європі. озважальні заняття для дітей – проводить Марта Хмєльовска 20 czwartek/ четвер 17:00-18:00 Artystycznie zakręceni. W zgodzie z naturą. Zajęcia artystyczne dla dzieci /na zapisy/ Мистецькі викрутаси. В гармонії з природою. Мистецький майстер-клас для дітей /запис/ 25 wtorek/вівторок 17:00-18:00 Bywanie na dywanie. Opowieści o tym co w życiu ważne. Głośne czytania dla najmłodszych. Побуваємо на килимі. Історії про те, що важливо в житті. итання вслух для найменших 26 środa/Середа 17:00-18:00 Wspólna sprawa-teraz! zabawa. Baśniowe rozwiązywanki. Zajęcia rozrywkowe dla dzieci Спільна справа - зараз! забава. Казкові розгадування загадок. озважальні заняття для дітей – проводить Катажина Любчинська 27 czwartek/ четвер 17:00-18:00 Artystycznie zakręceni. Papierowe składanki. Zajęcia artystyczne dla dzieci /na zapisy/ Мистецькі викрутаси. Паперові складанки. Мистецький майстер-клас для дітей /запис/ 28 piątek/ П'ятниця 17:00-18:00 Komiksiada. Pierwsze kroki z rysunkiem komiksowym. Klub Komiksowy dla Młodzieży Коміксіада. Перші кроки в малюванні коміксів. Kоміксовий Клуб для молоді – проводить Аліція Журовска.

Zajęcia w Bibliotece dla dzieci i młodzieży

Kwiecień za pasem więc już dziś zapraszamy najmłodszych do aktywnego udziału w proponowanych przez nas spotkaniach, w ramach realizacji projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”. Czeka Was spora dawka literatury, zabaw z wykorzystaniem robotów Photon Edu i Ozobot oraz mnóstwo warsztatów artystycznych, pozwalających rozwijać zdolności manualne. Spotkajmy się w Bibliotece!

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

04 - 28 kwi 2023