Z punktu widzenia filozofii

Tło: białe. Po prawej stronie plakatu fragment posągu Arystotelesa. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Z punktu widzenia filozofii. Wolność według Johna Stewarta Milla. 07.05.2024 r. godz. 17.00 prowadzenie: dr hab. prof. UŚ Tomasz Kubalica. Logotypy: biblioteki i miasta Jaworzna.

Z punktu widzenia filozofii

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu w ramach cyklu „Z punktu widzenia filozofii”, które odbędzie się 7 maja 2024 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej. Lektura spotkania: „Zasada niekrzywdzenia” Johna Stewarta Milla, stanowić będzie punkt wyjścia do inspirującej i pouczającej dyskusji o wolności, którą poprowadzi dr hab. prof. UŚ Tomasz Kubalica.

Tagi:

07 maj 2024