Wokół sakramentów. Małżeństwo

Tło: zdjęcie przedstawiające miasto z lotu ptaka. Zabudowania, utrzymane w kolorystyce brązu, beżu i pomarańczu, gdzieniegdzie poprzetykane zielenią drzew, nasuwają myśl, że to miejsce może się znajdować na terenach Ziemi Świętej. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wokół sakramentów. Małżeństwo. Wykład ks. dr. Lucjana Bielasa. Termin: 22.03.2024, godz. 17:00. Biblioteka Główna. Logo: Biblioteki i Jaworzna - źródła energii.

Wokół sakramentów. Małżeństwo

22 marca o godz. 17.00, zapraszamy do Audytorium Biblioteki Głównej na ostatni wykład ks. dr. Lucjana Bielasa, w ramach cyklu „Wokół sakramentów”. Tematem prelekcji będzie małżeństwo. Od kwietnia planujemy rozpoczęcie kolejnego bloku tematycznego organizowanego we współpracy z duszpasterzem.

22 mar 2024