Wiosenny koncert

Tło: fioletowe. W dolnej części plakatu umieszczono rysunek przedstawiający zwierzęta: ptaki siedzące na gałęzi, 3 myszki w strojach marynarskich, kaczki oraz żabkę ubraną w żółta sukienkę, która stoi na środku zgromadzonej publiczności. Tłem ilustracji są zielone fragmenty drzew oraz traw. Powyżej obrazka umieszczono instrumenty: trąbkę, która znajduje się po lewej stronie plakatu oraz gitarę – po prawe. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wierszyki na drugie śniadanie. Wiosenny koncert spotkanie z Urszulą Kępką, 27 kwietnia 2023 r. godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie i miasta Jaworzna.

Wiosenny koncert

Powoli, powoli wiosna wkracza do naszego miasta. Świat staje się coraz bardziej zielony, a ciepłe popołudnia zachęcają do spacerów i obserwacji budzącej się do życia przyrody. Wspólnie z jaworznicką poetką – Urszulą Kępką, serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Jaworzna, na wiosenny koncert literacki, który odbędzie się 27 kwietnia o godz. 10.00 w Bibliotece Głównej.

27 kwi 2023