Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: białe. W dolnej części plakatu widzimy kolorową ilustrację, na której umieszczono dwa jeżyki, tuż nad nimi lecącą pszczołę oraz żółtego motylka. Tłem rysunku jest pokryte białym kwiatem drzewo, fragment zielonej łąki oraz błękit nieba. Dodatkowo w lewym rogu ilustracji umieszczono obrazek skrzydlatej wróżki. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Wierszyki na drugie śniadanie Kwiatowa wróżka spotkanie z Urszula Kępką 24 kwietnia 2024 godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie, Miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

Czy wróżki są na świecie? Wiemy na pewno, że te tajemnicze, czarodziejskie istoty często bywają bohaterkami bajek, baśni i opowiadań dla najmłodszych. Są również obecne w twórczości Urszuli Kępki – jaworznianki, piszącej wiersze dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z poetką pt. „Kwiatowa wróżka”, które odbędzie się 24 kwietnia br. o godz. 10.00.

24 kwi 2024