Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: niebieskie. W dolnej części plakatu widzimy kolorową ilustrację, przedstawiającą zjeżdżające po śniegu bałwanki. Gdzieniegdzie umieszczono złote i czerwone gwiazdki. Białe, zimowe postaci widać również w innych częściach plakatu. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wierszyki na drugie śniadanie. 10 bałwanków spotkanie z Urszulą Kępką. 21 lutego 2024 r. godz. 10.00. Logotypy: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

Choć każdy z nas tęskni już za wiosną, to jednak jeszcze przez jakiś czas towarzyszyć nam będzie zimowa aura. Stąd kolejne spotkanie z twórczością Urszuli Kępki, które odbędzie się 21 lutego 2024 r. o godz. 10.00 w Bibliotece Głównej, utrzymane będzie w klimacie śnieżnej i mroźnej pogody. Wydarzenie odbędzie się w ramach literackiego cyklu pt. Wierszyki na drugie śniadanie.

21 lut 2024