Wierszyki na drugie śniadanie

Tło: granat wpadający w fiolet. W dolnej części plakatu umieszczono rysunek, przedstawiający olbrzymie, brązowe drzewo. W jego środku, za czerwonymi drzwiami, widać rudego liska, który jednym okiem zerka na to co dzieje się na zewnątrz. W okolicy drzewa drzemią trzy myszki, przykryte różowym kocem, dwa jeżyki otulone jesiennymi liśćmi oraz dwa kokony wiszące na gałęzi. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Wierszyki na drugie śniadanie. Zimowy sen - loteryjka wierszykowa, spotkanie z Urszulą Kępką. 23 lutego 2023 r. godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna.

Wierszyki na drugie śniadanie

Serdecznie zapraszamy na lutowe spotkanie z poezją Urszuli Kępki, które odbędzie się 23.02.2023 r. o godz. 10.00. Wspólnie z jaworznianką spróbujemy dowiedzieć się, jak długo będziemy czekać na wiosnę i czy łatwo jest obudzić z zimowego snu bohaterów jej wierszy.

23 lut 2023