Wielka wymiana książek – bookcrossing

Na środku znajduje się wyciągnięta dłoń trzymająca książkę. U samej góry napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Nieco niżej tekst: Wielka wymiana książek. Poniżej napis: Bookcrossing. Pod spodem data: 9-14 maja. Tłem są budynki w mieście oraz niebo. Na dole po prawej stronie dwójka dzieci wymienia się prezentami. W dolnej lewej części kobieta i mężczyzna wręczają sobie upominki.

Wielka wymiana książek – bookcrossing

Serdecznie zapraszamy do przeglądania, wybierania i wymieniania się książkami! Jest to świetna okazja do uzupełnienia domowego księgozbioru, a także pozyskania dotąd nieprzeczytanych egzemplarzy. Akcja bookcrossingu w naszej Wypożyczalni dla Dorosłych potrwa od 09.05.2022 do 14.05.2022 r.

Do zobaczenia!

09 - 14 maj 2022