Wesołych świąt Wielkanocnych!!! Tradycje i zwyczaje wielkanocne, miasta, regionu i świata.

Tło: białe. Po lewej stronie znajduje się ptasie gniazdo, w którym leżą trzy pisanki pokryte biało-różowo-fioletowymi wzorami. Wokół gniazda rosną żółte żonkile i fioletowe krokusy. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Dział Informacji Regionalnej. Tradycje i zwyczaje wielkanocne regionu i świata. Quiz. Logo: biblioteki i Jaworzna – źródła energii.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza do zapoznanie się z tradycjami i zwyczajami wielkanocnymi naszego miasta, regionu i świata. Życzymy miłej zabawy i Wesołych Świąt pełnych spokoju, refleksji, ciepła i miłości.

Opis alternatywny

Tagi: