Walentynki w Bibliotece

Na bordowym tle tabela z planem walentynkowych inicjatyw Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. U góry grafika z motywem kwiatowym - rozwinięte pąki róż z liśćmi. Na dole dwa znaki: MBP w Jaworznie i Jaworzna - Źródła Energii.

Walentynki w Bibliotece

W ramach corocznego święta, któremu patronuje św. Walenty, biblioteka opracowała pełen niespodzianek program, nie tylko dla zakochanych. Będzie barwnie i różnorodnie. Ale zawsze z miłością w tle lub na pierwszym planie. Literackie i filmowe przykłady zaprezentowane zostaną zarówno podczas wydarzeń z udziałem Państwa w bibliotece, jak również online. Zapraszamy na spotkanie edukacyjne („Słodycz i gorycz w historii wielkich miłości”, 9 lutego godz. 16.30), wieczór poetycko-muzyczny („O miłości”, 14 lutego godz. 17.00), nocny maraton filmowy (11 lutego, godz. 19.00) oraz po odbiór specjalnych pakietów, przygotowanych dla dzieci i czytelników dorosłych. Wykorzystując stronę internetową i media społecznościowe pokażemy nagrane przez siebie filmiki, prezentacje multimedialne oraz słuchowisko, powstałe w kooperacji z zaprzyjaźnionymi ekspertami – przedszkolakami, które jak zawsze wiedzą więcej.
Z nadzieją na wzajemność zapewniamy o niesłabnącym, gorącym i pełnym zaangażowania uczuciu względem Państwa – Czytelników, Odbiorców naszych usług:)♥

09 - 14 lut 2022