Wakacje w Polsce. Quiz

Fale morskie obmywające piaszczysty brzeg. Na piasku po lewej stronie leży duża, biała muszla. Na dole po prawej stronie znaczek prezentujący zachód słońca oraz dwie palmy. Quiz. Tekst: Wakacje w Polsce. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Wakacje w Polsce. Quiz

Wakacje rozpoczęły się na dobre. Jest gorąco i leniwie. Zaplanowaliśmy nasze wakacyjne wyjazdy, przeglądając wiele katalogów, przewodników turystycznych. Wielu z nas będzie korzystać z polecenia ciekawego miejsca przez przyjaciół. Zanim jednak wyruszycie w Polskę, spróbujcie zmierzyć się z naszym QUIZEM „Wakacje w Polsce”. Czy znacie te miejsca? Zachęcamy do zabawy.

Tagi: , ,

22 lip 2022 - 22 sie 2022