Święty Paweł z Tarsu. Śladami Apostoła

Tło: krajobraz przedstawiający wzniesienia porośnięte spłowiałymi w słońcu krzewami. Przez środek wije się ścieżka prowadząca ku, widocznej na linii horyzontu, tafli wody, w której odbija się wiszące wysoko słońce. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Św. Paweł z Tarsu. Śladami Apostoła. Wykład ks. dr. Lucjana Bielasa. Termin: 18 listopada 2022, godz. 17:00. Logo MBP Jaworzno i Jaworzna - źródła energii.

Święty Paweł z Tarsu. Śladami Apostoła

18 listopada o godz. 17.00, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Święty Paweł z Tarsu”, prowadzonego przez ks. dr. Lucjana Bielasa – duszpasterza i historyka. Podczas najbliższej prelekcji, zatytułowanej „Śladami Apostoła”, udamy się szlakiem podróży św. Pawła, który w czasie swojej działalności misyjnej przemierzył lądem i morzem ponad trzydzieści tysięcy kilometrów. Prześledzimy także myśl przyświecającą mu przy tworzeniu wspólnot chrześcijańskich w Azji Mniejszej i Europie. Wykład odbędzie się w Audytorium Biblioteki Głównej w Jaworznie.

Tagi:

18 lis 2022