Spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk.

Na ciemnym tle znajduje się grafika przedstawiająca okładkę książki, którą umieszczono w lewym dolnym rogu plakatu, na której napisano: Agnieszka Kaźmierczyk, Klątwa sióstr. Czas odpowiedzi Tom 2. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Czytelnia Naukowa i Czasopism, Klątwa sióstr Cz. 2, Czas odpowiedzi, Spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk 14 czerwca 2022 godz. 17.00. U dołu 2 logotypy.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk, które odbędzie się w Bibliotece Głównej 14 czerwca 2022 r. o godz. 17.00. Podczas wydarzenia, jaworznicka autorka opowie o swej najnowszej książce pt. „Klątwa sióstr. Czas odpowiedzi”, która niedawno ukazała się na rynku wydawniczym i jest kontynuacją części pierwszej o tym samym tytule. Obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami bliźniaczki Klara i Basia muszą dokończyć pewną tajemniczą sprawę, która dotyczy ich ojca. Misternie skonstruowana fabuła powieści powoduje, że nie możemy się wprost od niej oderwać. Podczas spotkania zapytamy naszego Gościa o to, jaki jest przepis na dobrze napisaną powieść?

Relacja

14 czerwca, w Audytorium Biblioteki Głównej, odbyło się spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk. Wydarzenie poświęcone zostało najnowszej publikacji autorki pt. „Klątwa sióstr. T. 2. Czas odpowiedzi”, która ukazała się w maju 2022 r. Pani Agnieszka specjalizuje się w powieściach kryminalno-obyczajowych dla młodzieży i dorosłych. Tworząc historie i prowadząc narrację w mistrzowski sposób stopniuje napięcie, aż do ostatniej strony utrzymując uwagę czytelnika. Spotkanie było doskonałą okazją do bliższego poznania pisarki i rozmowy na temat jej twórczości oraz planów literackich. Książki Agnieszki Kaźmierczyk oferujemy także w zbiorach naszej biblioteki. Zachęcamy do lektury!

14 cze 2022