Spotkanie autorskie A. Kaźmierczyk

Na szaro – czarnym tle umieszczono grafikę przedstawiającą fragment lasu, w lewym dolnym rogu okładkę książki Agnieszki Kaźmierczyk pt. „Coś patrzy” oraz tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie – Czytelnia Naukowa i Czasopism, Coś patrzy, spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk, 20 marca 2023, godz. 16.30. U dołu plakatu na białym pasku znajdują się dwa logotypy.

Spotkanie autorskie A. Kaźmierczyk

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk, które odbędzie się w Bibliotece Głównej, 20 marca 2023 r. o godz. 16.30. Pisarka opowie o swej najnowszej powieści pt. „Coś patrzy”, która niedawno ukazała się na rynku wydawniczym. Książka zaliczana jest do gatunku thrillera psychologicznego. Opowiada o grupie ludzi, którzy marząc o sławie i niemałych pieniądzach, godzą się na zamknięcie w środku puszczy, w domu „Big Brothera”, pospiesznie wybudowanym na potrzeby telewizyjnego reality show. Ich beztroskę zakłóca jednak, obserwujące i wpływające na ich zachowanie, „Coś” z zewnątrz. Autorka, umiejętnie budując napięcie, powoduje, że nie możemy się wprost oderwać od lektury. O tym jak się to robi, że każda następna powieść jest jeszcze lepsza od poprzedniej, porozmawiamy z Agnieszką Kaźmierczyk.

Relacja

20 marca, w Audytorium Biblioteki Głównej, odbyło się spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk. Wydarzenie poświęcone było najnowszej publikacji autorki pt. „Coś patrzy”, która ukazała się w lutym 2023 r. Tym razem autorka nas zaskoczyła, bowiem napisała powieść będącą thrillerem psychologicznym. Agnieszkę Kaźmierczyk pokochaliśmy za jej niezwykłą umiejętność budowania napięcia, które powoduje, że czytelnik nie jest w stanie oderwać się od książki, którą wziął do ręki i nie odkład, dopóki nie przeczyta ostatniej kartki. A jej zakończenie zaskakuje, autorka bowiem jest mistrzynią suspensu. Samo spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Nasza jaworznicka pisarka chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat twórczości, opowiedziała też o swoich wydawniczych planach. Spotkanie było doskonałą okazją do bliższego jej poznania. Książki Agnieszki Kaźmierczyk znajdują się w zbiorach naszej biblioteki. Zachęcamy do ich przeczytania.

20 mar 2023