Rzeczpospolita ubezpieczonych. Historia ubezpieczeń społecznych w Polsce – wystawa

Tło: biało-zielone. W centralnej części plakatu widzimy fragment ulotki promującej wystawę, na której umieszczono zdjęcia, nawiązujące do historii ZUS. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Rzeczypospolita ubezpieczonych historia ubezpieczeń społecznych w Polsce. Wystawa 20.03-03.04.2024, Biblioteka Główna, Rynek Główny 17. Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna, ZUZ, 90-lecie ZUS.

Fotorelacja

21 marca br. w jaworznickiej Bibliotece Głównej odbyło się edukacyjne spotkanie, poświęcone możliwościom, jakie daje użytkownikom Platforma Usług Elektronicznych ZUS. PUE to narzędzie, dzięki któremu klienci ZUS-u mogą w prosty sposób sprawdzić swoje dane, a ponadto mają dostęp do świadczonych przez zakład usług. Najważniejszym elementem PUE ZUS jest portal internetowy, który znajduje się na stronie www.zus.pl. O sposobach korzystania z platformy dowiedzieliśmy się dzięki pracownikom Inspektoratu ZUS w naszym mieście. Serdecznie dziękujemy!

20 mar 2024 - 03 kwi 2024