Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 10 – O pracy

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 10 – O pracy. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 16 lutego godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzno – źródło energii.

O tym jak ważna jest dla nas praca i jakie miejsce zajmuje w naszym życiu, świadczy choćby to, ile spędzamy w niej czasu, także po opuszczeniu służbowego stanowiska. Dziesiąty podcast poświęcimy w całości zajęciom wykonywanym w celach zarobkowych. Nie pominiemy oczywiście sytuacji idealnych, w których szczęśliwie udaje się połączyć zawód z pasją. Wspomnimy również, o nie tak rzadkim, świadomym wyborze wolności na marginesie życia społecznego. A wszystko, jak zawsze, w oparciu o biblioteczne zasoby – książkowe i audiowizualne. Premiera odcinka 16 lutego o godz. 16.00. Do usłyszenia poprzez biblioteczną stronę internetową lub Facebooka. Od tego miesiąca pojawiać się także będziemy na antenie internetowego Radia Art, działającego w ramach Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie!

Zapraszamy do słuchania:

Transkrypcja