Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 23 – O górach

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 23 – O górach. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 19 kwietnia, godzina 16:00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

19 kwietnia o godz. 16.00, zapraszamy na premierową emisję 23. odcinka bibliotecznego podcastu Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Tematem przewodnim audycji będą góry, a wszystko jak zawsze w oparciu o nasze zbiory – nieprzebrane i pełne niespodzianek. Nagranie udostępnione zostanie poprzez naszą stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) oraz Facebooka. Słuchać nas można również na antenie internetowego Radia Art.

19 kwi 2023