Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 22 – O zawodach

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 22 – O zawodach. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 22 marca 2023, godzina 16:00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

22 marca o godz. 16.00, premierowo zaprezentujemy 22. odcinek bibliotecznego podcastu Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos, w którym rozmawiać będziemy o zawodach. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by wszystkie wybrane z naszych zbiorów propozycje były zróżnicowane, zarówno pod względem gatunków jak i form przekazu. Słuchać nas można poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”), Facebooka oraz na antenie internetowego Radia Art.

22 mar 2023