Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 21 – O sporcie

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 21 – O sporcie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 21 lutego 2023, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

21 lutego, tradycyjnie o godz. 16.00, zachęcamy, by zasiąść przed dowolnym odbiornikiem (telefonem, komputerem, tabletem) i wysłuchać premierowej emisji 21. odcinka bibliotecznego podcastu Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Kolejna rozmowa dotyczyć będzie sportu, a wszystko jak zawsze w oparciu o wybrane pozycje pochodzące ze zbiorów tradycyjnych i multimedialnych MBP w Jaworznie.
Wcześniejsze audycje całodobowo dostępne są poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) i Facebooka. Obecni jesteśmy także na antenie internetowego Radia Art.
Do usłyszenia!

21 lut 2023