Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 19 – O modzie

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 19 – O modzie. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 28 grudnia, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

28 grudnia, tuż przed Sylwestrem i karnawałem, zapraszamy do wysłuchania kolejnego podcastowego odcinka. Tym razem tematem przewodnim będzie moda. Nie tylko ta światowa, z wielkich wybiegów, od czołowych projektantów, ale także ta codzienna, dostępna dla każdego, zależna tylko od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. A wszystko, niezmiennie w oparciu o niewyczerpane zbiory biblioteki – książkowe i filmowe.

Wcześniejsze audycje można odsłuchać poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”), Facebooka lub na antenie internetowego Radia Art. Do usłyszenia!

Zapraszamy do słuchania:

28 gru 2022