Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura Biblioteka ma głos. Odcinek 17 – O dziecku

Na czarnym tle duży mikrofon. Napis: Rynek Główny 17. Dobry adres. Dobra literatura. Biblioteka ma głos. Podcast odcinek 17 – O dziecku. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja i mixing: Radosław Świerkosz. Premiera: 26 października, godzina 16.00. Poniżej logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Dziecko – nadzieja i wyzwanie, katalizator zmian, symbol tego, co nowe, co po nas. W literaturze silnie obecny motyw. Ważny temat także w ujęciach socjologicznych. Już sam opis wskazuje jak jest szeroki. Postaramy się ten rozległy zakres oddać również w wyborze przygotowanym na kolejny odcinek podcastu, którego premiera będzie miała miejsce 26 października o godz. 16.00. Zachęcamy niezmiennie do odsłuchania wcześniejszych nagrań poprzez stronę internetową www.mbp.jaworzno.pl (ikona „Posłuchaj Naszych Podcastów”) lub Facebooka, a także na antenie internetowego Radia Art.

Do usłyszenia!

26 paź 2022