Pukam do drzwi Twego snu – koncert walentynkowy zespołu „Ballabard”

Na bordowym tle biały napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Pukam do drzwi Twego snu - koncert walentynkowy zespołu "Ballabard" - nazwa grupy i wyraz Twego są czerwonego koloru, obok rysunek serduszka w tym samym odcieniu. Na środku czarno-biała fotografia przedstawiająca muzyków, w pierwszym rzędzie pięć - czterech mężczyzn w różnym wieku i młoda kobieta, w drugim dwóch mężczyzn. Poniżej napis: 14 lutego 2023, godzina 17:00. Wejściówki do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej. Na dolnym pasku trzy logotypy: Biblioteki, Jaworzna - Miasta Energii i zespołu "Ballabard".

Pukam do drzwi Twego snu – koncert walentynkowy zespołu „Ballabard”

14 lutego o godz. 17.00, z okazji święta zakochanych, zapraszamy do Biblioteki Głównej na koncert walentynkowy zespołu „Ballabard”. W wykonaniu muzyków usłyszymy utwory z repertuarów m.in. Tadeusza Nalepy, Ani Wyszkoni, Marka Dyjaka oraz zespołów: Maanam, Wilki czy Ziyo.

Formacja „Ballabard” istnieje od 7 lat. W tym czasie zyskała wielu fanów występując z koncertami „Ballady trzech bardów” oraz „Opowiem wam o Bułacie”. Zaistnieli na Ogólnopolskim Turystycznym Przeglądzie Piosenki Studenckiej BAZUNA,  a także Festiwalu Trzech Kultur. Grają głównie muzykę z pogranicza krainy łagodności, rocka i popu. W repertuarze mają również własne utwory, które planują zebrać na pierwszej płycie. Skład zespołu zmieniał się, wśród najdłużej grających są: Bartek Paluch i Jacek Maliszczak. Obecnie grupę tworzą: założyciel zespołu Marek Długopolski – gitara, śpiew; Kinga Jędrzejek – śpiew, flet, ukulele; Bartek Paluch – instr. klawiszowe; Jacek Maliszczak – cajon, instr. klawiszowe; Mariusz Stadler – git. basowa; Igor Stadler – perkusja; Mateusz Adamczyk – git. elektryczna.

Wejściówki na koncert będą do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej (Biblioteka Główna), od 7 lutego.

14 lut 2023