Profilaktyka zdrowotna – forum edukacyjne

Na jasnoniebieskim tle, imitującym niebo z chmurami. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie drugie forum edukacyjne, profilaktyka zdrowia, spotkanie specjalistów – fizjoterapia, medycyna, dietetyka, psychologia, dziesiątego lutego dwa tysiące dwudziestego czwartego roku, godzina dziewiąta. Logotypy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, znak pisarski małpa jabubsan oraz Jaworzna - źródła energii.

Profilaktyka zdrowotna – forum edukacyjne

10 lutego br. o godz. 9.00 w jaworznickiej Bibliotece Głównej rozpocznie się forum edukacyjne, poświęcone profilaktyce zdrowotnej, a konkretnie zagadnieniom związanym z medycyną sportową, fizjoterapią, treningiem oraz dietetyką. W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną nowe kierunki rozwoju powyższych dyscyplin oraz bieżące problemy, które się z nimi wiążą. Liczba miejsc jest ograniczona.

Tagi:

10 lut 2024