Poznaj atrakcje turystyczne i przyrodnicze naszego miasta – Quiz

Zdjęcia na zielonym tle z liśćmi jaworu. Pierwsze z lewej strony przedstawia Geosferę: kamieniołom, ścieżki i drzewa. Poniżej znajduje się zdjęcie pomnika chomika europejskiego w maseczce z piórem i pergaminem zlokalizowanego na rynku głównym. Naprzeciwko widnieje zdjęcie Zalewu Sosina o zachodzie słońca. Na dole plakatu uszeregowano trzy fotografie. Pierwsza przedstawia drzewa na terenie Rezerwatu Przyrodniczego Dolina Żabnika, na drugiej znajduje się zbiornik wodny z Parku Gródek, a trzecia przedstawia wodny plac zabaw jaworznickich plant. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Dział Informacji Regionalnej. Quiz: Poznaj atrakcje turystyczne i przyrodnicze naszego miasta. Logotypy: Biblioteki, 120-lecie nadania praw miejskich miasta Jaworzna oraz Jaworzno: źródło energii.

Poznaj atrakcje turystyczne i przyrodnicze naszego miasta – Quiz

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie w ramach obchodów jubileuszu 120–lecia nadania praw miejskich miastu Jaworznu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w quizie „Poznaj atrakcje turystyczne i przyrodnicze naszego miasta”. Zabaw się w prawdę czy fałsz i poznawaj rozmaite walory miasta, w którym mieszkasz i żyjesz.

Opis alternatywny quizu.

Tagi: ,