„Pimpuś piesek” – spotkanie autorskie z Gabrielą Feliksik

Tło: zielone, w dolnej i środkowej części plakatu widać odbite łapy psa. Na plakacie widzimy również zdjęcie przedstawiające rysunek z okładki książki pt. Pimpuś piesek", na którym zaprezentowano zielone drzewa, odgrodzone biało-czerwonym murkiem. Na chodniku, tuż obok stoi czarno-biały pies. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Pimpuś piesek", spotkanie autorskie z Gabrielą Feliksik, 10 stycznia 2024 r. godz. 10.00 Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Jaworzna, logotypy: Biblioteki w Jaworznie, miasta Jaworzna.

„Pimpuś piesek” – spotkanie autorskie z Gabrielą Feliksik

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta, na spotkanie autorskie z Gabrielą Feliksik, które odbędzie się 10 stycznia 2024 r. o godz. 10.00. Wydarzenie zorganizujemy w ramach rozpoczynającego się roku jubileuszowego 75-lecia działalności naszej Biblioteki. Honorowy Patronat nad obchodami objął Prezydent Miasta Jaworzna – Paweł Silbert, a wszystkie inicjatywy zrealizujemy we współpracy z Wydziałem Promocji Kultury i Sportu UM w Jaworznie.

Gabriela Feliksik

Romanistka z wykształcenia, pracuje jako kierownik w jednej z chrzanowskich firm produkcyjnych, a prywatnie mama dwóch dziewczynek w wieku szkolnym. Kocha książki, czyta właściwie każdy gatunek, w zależności od nastroju i od 2 lat prowadzi bloga z książkowymi recenzjami, ma też swoje konta na FB i na Instagramie, gdzie stara się promować czytelnictwo. „Pimpuś Piesek” to jej debiut wydawniczy, do którego ilustracje wykonał tata autorki- Andrzej Galos. W październiku 2023 r. ukazały się też „Podróżniczki w czasie”, książeczka dla dzieci 10-15 lat, z którą autorka była na targach książki w Krakowie i w Katowicach dzięki uprzejmości wydawnictwa. 6 grudnia swoją premierę miała antologia świąteczna „Magia Świąt”, w której znajduje się też jej opowiadanie „Hanka”, wyróżnione w konkursie organizowanym przez wydawnictwo.

10 sty 2024