Pierwsze miejsce po raz siódmy!

Przy zdjęciu Biblioteki Głównej w Jaworznie napis: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie po raz siódmy na pierwszym miejscu! Dziękujemy naszym Czytelnikom! Logotypy: biblioteki, 120-nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Pierwsze miejsce po raz siódmy!

Pragniemy podzielić się wielką radością wynikającą z zajęcia przez naszą bibliotekę, już po raz siódmy z rzędu, pierwszego miejsca wśród powiatów grodzkich województwa śląskiego w rankingu Biblioteki Śląskiej. Jest nam tym bardziej miło, że byliście Państwo z nami w tym trudnym okresie, kiedy wszystko, także funkcjonowanie instytucji kultury musiało ulec diametralnym zmianom. Dziękujemy za wyrozumiałość, wsparcie i wytrwałość oraz tak istotną dla nas obecność, również w przestrzeniach wirtualnej rzeczywistości, do której przenieśliśmy znaczną część swojej aktywności.

Tagi:

27 kwi 2021 - 31 maj 2021