Otwarcie Filii Ciężkowice

Szare tło. W lewym dolnym rogu widzimy stos kolorowych książek. Tekst: Miejska Biblioteka w Jaworznie serdecznie zaprasza na otwarcie Filii Ciężkowice, 18 kwietnia 2024 r. godz. 15.00. W programie: prezentacja biblioteki w nowej aranżacji, 15:00 spotkanie autorskie z Urszulą Kępką, konkursy, quizy dla dzieci i dorosłych, pokazy naukowe: Zimno, zimniej, lodowato - eksperymenty z zastosowaniem ciekłego azotu, Lodowe eksperymenty - pokaz z wykorzystaniem suchego lodu. Nowy adres placówki: ulica księdza Andrzeja Mroczka 49. Logotypy: MBP w Jaworznie i Jaworzna - Miasta Energii.

Otwarcie Filii Ciężkowice

Miło nam poinformować, że 18 kwietnia o godz. 15.00, otwarta zostanie nowa siedziba Filii Ciężkowice. Na dobry początek przygotowaliśmy moc atrakcji. W programie znajdują się m.in. warsztaty naukowe i pokazy eksperymentów z zastosowaniem ciekłego azotu i suchego lodu, a także spotkanie z poetką Urszulą Kępką. Oprócz tego pakiet rozrywkowo-edukacyjny przygotowany przez bibliotekarzy. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
Czekamy na Was z uśmiechem, dobrą literaturą i wspaniałym humorem!

Tagi:

18 kwi 2024