Oligoimpresje. Wystawa

Tło: białe. Po lewej stronie ExLibrys Biblioteki, po prawej logo SOSW w Jaworznie. Poniżej dwa obrazy prezentujące wizje nieba i piekła. Tekst: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie, ul. Wolności 11, telefon 32 762-91-45. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Szkół i Warsztatów Terapii Zajęciowej pt. Oligoimpresje – wizje nieba i piekła, pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, Honorowym Patronatem Rektora ASP w Katowicach Prof. dr hab. Antoni Cygan Nagrody specjalne ufundowali: I Dama RP Agata Kornhauser-Duda, Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, Przewodniczący Rady Miejskiej Miasta Jaworzna Tadeusz Kaczmarek, Radna Sejmiku Śląskiego Maria Materla. Wystawa pokonkursowa odbędzie się w dniach 21.05.21r.—15.06.21 r. MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA ul. Rynek Główny 17, 43– 600 Jaworzno. Logotypy: Diecezji sosnowieckiej, Solidarności, herb Jaworzna, ASP Katowice, PULS Jaworzna i www.jaw.pl.

Oligoimpresje. Wystawa

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza do Galerii ExLibris, w której od 21 maja 2021 r. prezentować będziemy wystawę prac będących pokłosiem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. Oligoimpresje, wizja nieba i piekła. To siódma edycja inicjatywy organizowanej przez Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie. Uczestnikami rywalizacji są podopieczni Szkół Specjalnych i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na wystawę nadesłano około 200. prac z 25. placówek. Ekspozycja potrwa do 15 czerwca.

21 maj 2021 - 15 cze 2021