Najpiękniejsze Biblioteki Świata. Prezentacja multimedialna

Tło: kremowe. Na pięciu zdjęciach zaprezentowane są wnętrza bibliotek: Benedyktyńskiej w Almont, Klementinum w Pradze, Kongresu w Waszyngtonie, w Baltimore oraz Biblioteki Narodowej w Brazylii. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Najpiękniejsze biblioteki świata. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Najpiękniejsze Biblioteki Świata. Prezentacja multimedialna

Z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, odbywającego się w dniach 8-15 maja 2021 r., serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji pt. „Najpiękniejsze Biblioteki Świata”, przygotowanej przez Wypożyczalnię dla Dorosłych. Materiał zawiera zdjęcia i opis najpiękniejszych bibliotek z różnych zakątków świata. Zachęcamy do wirtualnej podróży!

Biblioteki świata opis alternatywny

10 - 31 maj 2021