Mroźne pocałunki – spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Tło: białe, na dole plakatu znajduje się rysunek przedstawiający rudowłosą księżniczkę oraz ubranego w srebrną zbroję rycerza. Zarysowano także fragment sylwetki wierzchowca, kota oraz śpiącej ciemnowłosej dziewczynki. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Wierszyki na drugie śniadanie "Mroźne całuski" spotkanie autorskie z Urszulą Kępką 17 stycznia 2024 r. godz. 10.00 Logotypy: Honorowy Patronat Prezydenta Jaworzna Pawła Silberta, Biblioteki i miasta Jaworzna.

Mroźne pocałunki – spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Fotorelacja

Jubileusz 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie to doskonała okazja do promocji lokalnych twórców. 17 stycznia br. w Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie autorskie z Urszulą Kępką. Jaworznianka zaprezentowała najmłodszym swoje najnowsze utwory, które tematycznie związane były z obecną porą roku – zimą. Wydarzenie zorganizowano w ramach cyklu „Wierszyki na drugie śniadanie”.

17 sty 2024