„Miasto samobójców” i „Sekret belfra” – spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk

Na beżowym tle, wzdłuż lewej i prawej krawędzi plakatu, umieszczono grafikę przedstawiającą kwiaty w kształcie kielichów zwisających w dół osadzone na długiej łodydze. U dołu dwie kolorowe okładki przedstawiające książki Agnieszki Kaźmierczyk – Sekret belfra i Miasto samobójców. Poniżej na białym pasku dwa logotypy. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie - Czytelnia Naukowa i Czasopism, Sekret belfra i Miasto samobójców, spotkanie autorskie z Agnieszką Kaźmierczyk, 10 stycznia 2024 r. godz. 17.00.

Relacja

10 stycznia 2024 r., odbyło się spotkanie z Agnieszką Kaźmierczyk, autorką poczytnych książek dla młodzieży i dorosłych. Podczas wydarzenia pisarka opowiedziała o swoich najnowszych powieściach – „Miasto samobójców” oraz „Sekret belfra”, a także, co ją inspiruje i motywuje. Podkreśliła, jak dużym wsparciem jest dla niej rodzina. Zdradziła również, że już wkrótce pojawią się kolejne, napisane przez nią, publikacje.

10 sty 2024