Miasteczko cud. Wieczór z polską piosenką – recital Darii Kasprzak-Kempy

Tło: czarne. Grafika: jasnowłosa kobieta, ubrana w czerwoną sukienkę, wykonuje utwór muzyczny do trzymanego w dłoni mikrofonu. Tekst: Prezydent Miasta Jaworzna i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zapraszają na recital Darii Kasprzak-Kempy pt. „Miasteczko Cud. Wieczór z polską piosenką. Termin: 16 stycznia 2024, godz. 17:00. Wejściówki do odbioru w PIT od 9 stycznia. Patronat honorowy: Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert. Logo: Biblioteki i Jaworzna-źródła energii.

Miasteczko cud. Wieczór z polską piosenką – recital Darii Kasprzak-Kempy

Dokładnie w dniu 75. rocznicy rozpoczęcia działalności biblioteki serdecznie zapraszamy na muzyczny wieczór z polską piosenką, zatytułowany „Miasteczko cud”. W wykonaniu aktorki Darii Kasprzak-Kempy i akompaniującego jej Grzegorza Kasperczyka usłyszymy niezapomniane utwory, do których słowa napisali m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora czy Wojciech Młynarski.

Daria Kasprzak-Kempa od dzieciństwa związana jest ze sceną jako wiolonczelistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach oraz Studium Aktorskie przy Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego. Przez wiele lat działała w Teatrze Reduta Śląska, obecnie związana jest z teatrami – Śląskim oraz Korez. Uczy śpiewu w Warsztatowym Studium Wokalnym, jej pasją jest piosenka aktorska.

Wydarzenie wpisane jest w jubileuszowy program wydarzeń oraz łączy się z uroczystym otwarciem Biblioteki Głównej po modernizacji obiektu, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Inicjatywy realizowane zostaną we współorganizacji z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Wejściówki na koncert będą do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej, od 9 stycznia 2024 r.

16 sty 2024