Marcowe kotki – spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Tło: białe. W centralnej części plakatu widzimy obrazek, przedstawiający szarego kota, trzy ptaszki, niebieskiego motylka oraz żabkę. Wszystko to na tle błękitnego nieba. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Wierszyki na drugie śniadanie. Marcowe kotki spotkanie autorskie z Urszula Kępką. 20 marca 2024 godz. 10.00. Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna.

Marcowe kotki – spotkanie autorskie z Urszulą Kępką

Fotorelacja

Wiosenne ożywienie przybiera rozmaite formy – feeria kolorów i różnorodność otaczających nas dźwięków może wywołać prawdziwy zawrót głowy. Trele naszych skrzydlatych przyjaciół niejednokrotnie przypominają małe nieporozumienie, a niekiedy brzmią wręcz jak prawdziwa międzygatunkowa awantura. Niezwykły talent łączenia świata zwierząt z opisem naszych własnych przywar i zachowań z całą pewnością posiada Urszula Kępka. Twórczość poetki towarzyszyła przedszkolakom podczas spotkania, 20 marca 2024 r., z cyklu „Wierszyki na drugie śniadanie”. Ich aktywny udział, w tym literacko-muzycznym wydarzeniu, niewątpliwie przyczynił się do, nie tylko formalnego, przyjścia, ale i niebudzącego jakichkolwiek wątpliwości faktu pozostania z nami, najbarwniejszej pory roku.

20 mar 2024