Marcowe kotki – spotkanie autorskie dla dzieci z Urszulą Kępką

Tło: szare. Na plakacie, w różnych miejscach, umieszczone zostały znaki graficzne przedstawiające: wieczne i ptasie pióro oraz ślimaka z zieloną książką na głowie. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Biblioteczny slow, Marcowe kotki, spotkanie autorskie z Urszula Kępką, 15 marca 2024 r. godz. 10.30 Filia Bory. Projekt „Biblioteczny SLOW" jest współfinansowany ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii "JAWORZNO wolne od uzależnień". Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

Marcowe kotki – spotkanie autorskie dla dzieci z Urszulą Kępką

Najmłodszych czytelników dzielnicy Bory serdecznie zapraszamy na spotkanie z jaworznicką poetką Urszulą Kępką, które odbędzie się w nowej siedzibie Filii przy ul. Tetmajera 35, 15 marca 2024 r. o godz. 10.30. Wydarzenie pt „Marcowe kotki” wprowadzi uczestników w klimat zbliżającej się wiosny.
Urszula Kępka jest dyplomowanym nauczycielem wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi, ciągłe wsłuchiwanie się w ich oczekiwania i potrzeby, stały się dla niej inspiracją twórczą. Na początku zaczęła pisać humorystyczne wierszyki, z wesołymi bohaterami oraz z odpowiednią puentą dla najmłodszych odbiorców. Od lat współpracuje z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaworznie, jest pomysłodawcą i współorganizatorem cyklicznych wydarzeń pt. „Wierszyki na drugie śniadanie”.
W 2014 roku oraz 2019 roku otrzymała wyróżnienie MBP w Jaworznie – statuetkę i dyplom “Przyjaciel Biblioteki”. W 2017 r. wydała pierwszy tomik wierszy dla dzieci pt. ”Mania i Frania”. Od 2008 roku jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury w Jaworznie.
Spotkanie zrealizujemy w ramach projektu „Biblioteczny SLOW”, współfinansowanego ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „JAWORZNO wolne od uzależnień”.

15 mar 2024