Literacki Escape room

Tło: szare. Na plakacie, w różnych miejscach, umieszczone zostały znaki graficzne przedstawiające: klucz, klepsydrę, książkę z pytajnikiem czerwony krzyż oraz ślimaka z zieloną książką na głowie. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie Biblioteczny slow, Literacki Escape room, 7 marca 2024 r. godz. 10.00 Filia Bory. Projekt „Biblioteczny SLOW" jest współfinansowany ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii "JAWORZNO wolne od uzależnień". Logotypy: MBP w Jaworznie, miasta Jaworzna, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

Literacki Escape room

Fotorelacja

7 marca, w Filii Bory uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 14 w Jaworznie wzięli udział w przygotowanym przez bibliotekę pokoju zagadek. Zadaniem uczestników było znalezienie szyfru do skrzynki z tajemniczą zawartością. W tym celu musieli wspólnymi siłami poszukiwać kolejnych wskazówek, a następnie technikami dedukcji rozwiązać czekające na nich szarady i łamigłówki.
Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu „Biblioteczny SLOW”, współfinansowanego ze środków z budżetu gminy, pochodzących z wpływów z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Projekt jest częścią działań lokalnej kampanii „JAWORZNO wolne od uzależnień”.

07 mar 2024