Konkurs „Moja wielka mała ojczyzna”

Tło: beżowe. Grafika: artystyczne esy-floresy koloru zielonego, żółtego i brązowego. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „Moja wielka mała ojczyzna”. Termin nadsyłania prac 13-29.04.2022r. Regulamin dostępny na stronie: www.biblioteka.jaw. Logo biblioteki i Jaworzna - źródła energii.

Konkurs „Moja wielka mała ojczyzna”

„- Kto ty jesteś?
– Polak mały.
– Jaki znak twój?
– Orzeł biały.”
„Katechizm polskiego dziecka”, autorstwa Władysława Bełzy, zna każde dziecko, a dzięki edukacji patriotycznej, z dumą może powtórzyć słowa wiersza. Ale czy ta duma dotyczy również małej ojczyzny? Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja, Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza młodych czytelników do udziału w konkursie pt.: „Moja wielka mała ojczyzna”. Pokażcie co kochacie w naszym mieście, gdzie lubicie przebywać, lub jakie symbole kojarzycie z własnym pochodzeniem. Technika prac jest dowolna, format A4. Na Wasze dzieła czekamy do 29 kwietnia. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Tagi:

13 - 28 kwi 2022