Koncert sekstetu Orkiestry eM Band

Tło: białe. Grafika: złota trąbka, z której wydobywa się czarna pięciolinia wypełniona nutami. Tekst: Prezydent Miasta Jaworzna i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zapraszają na koncert sekstetu Orkiestry eMBand. Termin: 17 stycznia 2024, godz. 17:00. Wejściówki do odbioru w PIT od 9 stycznia. Patronat honorowy: Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert. Logo: Biblioteki, Jaworzna-źródła energii i Atelier Kultury.

Koncert sekstetu Orkiestry eM Band

Zgodnie z zapowiedziami, styczniowe popołudnia będą pełne atrakcji, stąd warto zarezerwować sobie ten czas na nasze propozycje, wśród których, z całą pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie. 17 stycznia o godz. 17.00, zapraszamy na niezwykłą, muzyczną podróż, w którą zabiorą nas artyści związani z Orkiestrą eM Band. W ich wykonaniu usłyszymy m.in. melodie towarzyszące takim produkcjom jak Gang Olsena, Gwiezdne wojny czy… Muppet Show. Podczas występu pojawią się także nieśmiertelne przeboje, w tym z repertuaru legendarnej grupy The Beatles, Quando, quando oraz Tequila.

Sekstet dęty Orkiestry eM Band zagra w składzie :

Marek Malisz – trąbka

Krzysztof Świtała – trąbka

Jarosław Nowak – waltornia

Piotr Niesporek- puzon

Piotr Krawczyk – tuba

Łukasz Srokowski – perkusja

Wydarzenie wpisane jest w program, przygotowany z okazji jubileuszu 75-lecia naszej działalności oraz w związku z uroczystym otwarciem Biblioteki Głównej po modernizacji obiektu. Nad inicjatywami honorowy patronat objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert. Wszystkie przedsięwzięcia zrealizowane zostaną w ramach współorganizacji z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Wejściówki na koncert będą do odbioru w Punkcie Informacji Turystycznej (Biblioteka Główna), od 9 stycznia 2024 r.

17 sty 2024