Klub Książki

Na górze napis Miejska Bibliotek Publiczna w Jaworznie, Klub Książki. Po bokach logotypy. Na szarym tle znajdują się: księżyc, chmura, kosmonauta, otwarta książka, baletnica, para z psem i usta. Na dole po prawej stronie czerwony napis Czytamy książki Pawła Huelle, poniżej biały napis 19 października godzina 16:00 prowadzący Agnieszka Dąbrowska.

Klub Książki

Szanowni Państwo!

Zapraszamy serdecznie do Klubu Książki dla dorosłych. Zapewniamy ciekawe dyskusje, swobodną atmosferę oraz filiżankę gorącej herbaty/kawy.

Tematy kolejnych spotkań są dostępne pod numerem tel. 32 751 91 91 wew. 223 lub 214, jak również na naszej stronie internetowej. Miejsce: Biblioteka Główna, Rynek Główny 17, Jaworzno.

Najbliższe spotkanie pt. Czytamy książki Pawła Huelle odbędzie się 19 października, o godz. 16.00.

Czekamy na miłośników dobrej literatury!

Tagi:

19 paź 2022