Klub  Filmowy

Klub Filmowy

Tło: błękitne. Ilustracje: Trzy brązowe fotele kinowe. Na podłodze stoi w opakowaniu popcorn. Dwie kinowe lampy oświetlają fotele po bokach plakatu. Tekst: Klub Filmowy. Siła przyjaźni. 16.12.2021, godzina 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 218. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

16 grudnia 2021 r. o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie bibliotecznego Klubu Filmowego. Tym razem zaprezentujemy Państwu ciepłą komedię połączoną z celną satyrą. Jest to historia gospodyni nocnego talk-show, która próbuje walczyć ze spadającą oglądalnością swojego programu. Postanawia ona nadać trochę świeżości swojej firmie i zatrudnia młodą i utalentowaną dziewczynę. Czy między Paniami nawiąże się nić porozumienia? Przekonajcie się sami. Zapraszam na seans.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone będą w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu (32) 751-91-92 wew. 218.

16 gru 2021