Klub Filmowy

Tło: jasne pastelowe Ilustracje: mały czarny klaps filmowy, czarna kamera na środku, po bokach paski taśmy filmowej Tekst: Klub Filmowy 18 stycznia 16:30 Odkryte tajemnice Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych lub pod numerem telefonu 32 751 91 92 wew. 2 218. Logotypy: Biblioteki, miasta Jaworzna.

Klub Filmowy

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Bibliotecznego Klubu Filmowego, które odbędzie się 18. stycznia o godzinie 16:30. Tym razem proponujemy Państwu dramat biograficzny.
Korporacyjny prawnik dostaje zlecenie od małomiasteczowego farmera, któremu chorują zwierzęta. O spowodowanie tego oskarża wielki koncern. Czy jeden człowiek jest w stanie dojść do prawdy?
Zachęcamy, aby przekonali się o tym Państwo razem z nami i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub pod numerem telefonu 32 751-91-92 wew. 2 218.

18 sty 2024