Katarzyna Ryrych – spotkanie autorskie

Tło: białe. W centrum plakatu znajduje się zdjęcie Katarzyny Ryrych. Pisarka ma długie, brązowe włosy, okulary i opiera się rękoma na rzeźbie. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych 19 stycznia godz. 10.30. Logo: Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jaworzna, Bibliotek, miasta Jaworzna.

Katarzyna Ryrych – spotkanie autorskie

Fotorelacja

19 stycznia br. w jaworznickiej Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy młodzież szkół ponadpodstawowych. Autorka – z wykształcenia anglistka, z zamiłowania: malarka i pisarka, tworzy książki dla dorosłych, młodzieży i drobiazgu, jak pieszczotliwie mówi o dzieciach. W trakcie spotkania przybliżyła uczniom swoje najbardziej popularne teksty i motywy, które zajmują szczególne miejsce w jej twórczości. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów Jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

19 sty 2024