Jej portret Koncert o kobietach dla kobiet

Tło: turkusowe. Grafika: Trzy tańczące kobiety w spódnicach w kwiaty. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jaworznie zapraszają na koncert: Biblioteka Pełna Muzyki Jej portret koncert o kobietach dla kobiet07.03.2024 godz. 17:00. Logotypy: Biblioteki, Państwowej Szkoły Muzycznej oraz miasta Jaworzna.

Jej portret Koncert o kobietach dla kobiet

07 marca 2024 r. o godz. 17:00 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny koncert z cyklu Biblioteka Pełna Muzyki pt. Jej portret – koncert o kobietach dla kobiet, organizowany wraz Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie.
Motywem przewodnim spotkania będą sylwetki Polek – muz polskich artystów, a przygotowany na tę okazję repertuar muzyczny zaprezentowany przez uczniów i uczennice z Państwowej Szkoły Muzycznej wprowadzi Państwa w wyśmienity nastrój.

07 mar 2024