Jak dbać o prawidłowy wygląd włosów, skóry i paznokci

Tło: różowe. Grafika: W centrum plakatu widać zarys stołu zastawionego kosmetykami. Dodatkowo po powierzchni plakatu rozmieszczone zostały jeszcze trzy grafiki – zielona żółta i fioletowa - przedstawiające kobiecą dłoń, która trzyma różę. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Jak dbać o prawidłowy wygląd włosów, skóry i paznokci (z punktu widzenia dietetycznego). Prowadzenie: Natalia Jekiel z Natur House Chrzanów. Termin: 9 marca 2023, godz. 16:30. Logotypy: MBP Jaworzno, Jaworzno – źródło energii, Natur House Chrzanów.

Jak dbać o prawidłowy wygląd włosów, skóry i paznokci

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio zbilansowana i urozmaicona dieta ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego naszego organizmu. Decyduje również o kondycji skóry, włosów i paznokci, o które w sposób szczególny troszczy się każdy z nas. Jak twierdzą specjaliści najlepsze kosmetyki to te, które możemy… zjeść. Stosowanie odpowiednich kremów, odżywek czy innych tego typu wyrobów, może nie wystarczyć, aby dobrze się czuć i pięknie wyglądać. Naturalna pielęgnacja zaczyna się bowiem od środka. 9 marca o godz. 16.30 z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie z p. Natalią Jekiel z chrzanowskiego Nature House, które podpowie, co jeść aby jak najdłużej zachować młody i zdrowy wygląd.

Relacja

Troska o dobre samopoczucie oraz atrakcyjny wygląd w ogromnym stopniu zależy od tego, co znajdujemy każdego dnia na naszym talerzu. Właściwie zbilansowana i dobrana do potrzeb dieta, może znacząco wpływać na włosy, skórę i paznokcie. O tym, jakie produkty wybierać, czego unikać przy tworzeniu jadłospisu, dyskutowano 9 marca br. w trakcie spotkania w Bibliotece Głównej. Wydarzenie prowadziła Pani Natalia Jekiel – dietetyk kliniczny, psychodietetyk z Naturhouse.

09 mar 2023