Europa na wakacje. Quiz.

Tło: błękitne. Tekst Europa na wakacje. Quiz. Grafika: Stara walizka podróżna obita pieczątkami z podróży, pośrodku naklejka z wizerunkiem autokaru. Walizka stoi na piasku w promieniach słońca. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Europa na wakacje. Quiz.

Któż nie lubi podróżować, a wakacje to czas, który sprzyja dalekim wojażom. Lubimy zwiedzać i odkrywać miejsca, które zapisały się historii lub zostały polecone jako najciekawsze. Pobawcie się z nami, rozwiązując quiz „Europa na wakacje”, tym razem zapraszamy na wycieczkę po starym kontynencie. Przekonajcie się sami, jak dobrze znacie miejsca ukryte na mapie Europy.

Opis alternatywny qiuzu

06 sie 2021 - 06 wrz 2021