Bibliotheca Futuristica

Tło: błękitne, zdjęcia: Biblioteki i dom kultury Dokk1 w Aarhus, Biblioteki Arabskiej, Biblioteki im. Joe i Riki Mansueto Uniwersytetu Chicago. Tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Dział Informacji Regionalnej: Bibliotheca Futuristica. Ku przyszłości. Biblioteki futurystyczne. Logotypy: Biblioteki, 120-lecia nadania praw miejskich, miasta Jaworzna.

Bibliotheca Futuristica

Z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, przedstawiającej biblioteki zwiastujące przyszłość. Zobaczcie i poczujcie cząstkę innego wymiaru czytania i spędzania wolnego czasu.

Opis alternatywny prezentacja – biblioteki futurystyczne

14 - 31 maj 2021