Biblioteka ma głos. Odcinek 25 – O powrotach

Na szarym tle, po prawej stronie, duży mikrofon studyjny, od niego napis imitujący tubę: "Biblioteka ma głos". Poniżej: Podcast odcinek 25 – O powrotach. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja: Bartosz Baran. Premiera: 3 kwietnia 2024, godzina 16:00. Poniżej ikony: Facebooka, kanału YouTube i serwisu Spotify oraz logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Biblioteka ma głos. Odcinek 25 – O powrotach

Z ogromną przyjemnością, po długiej przerwie, zapraszamy na nowy odcinek podcastu, który od tej pory pojawiać się będzie pod skróconą nazwą „Biblioteka ma głos”. Premierowa emisja najnowszej audycji zaplanowana została na 3 kwietnia, godzinę 16.00. Rozmawiać będziemy o różnego rodzaju powrotach, m.in. do ważnych dla nas książek, autorów, gatunków. Długą rozłąkę, mamy nadzieję, zrekompensuje pewna niespodzianka, czyli zmieniona formuła spotkań. Oprócz tego, że będzie nas słychać, również zaistniejemy poprzez obraz. Nagrania udostępnione zostaną na naszej stronie internetowej, Facebooku, kanale YouTube oraz w serwisie Spotify.

Tagi:

03 kwi 2024