Biblioteka ma głos. Odcinek 26 – O marzeniach

Na szarym tle, po prawej stronie, duży mikrofon studyjny, od niego napis imitujący tubę: "Biblioteka ma głos". Poniżej: Podcast odcinek 26 – O marzeniach. Prowadzenie: Anna Ptaszkiewicz-Godzina, Anna Sobula. Realizacja: Bartosz Baran. Premiera: 8 maja 2024, godzina 16:00. Poniżej ikony: Facebooka, kanału YouTube i serwisu Spotify oraz logotypy: MBP w Jaworznie, Jaworzna – źródła energii.

Biblioteka ma głos. Odcinek 26 – O marzeniach

Zapraszamy na comiesięczne spotkanie z podcastowego cyklu pn. „Biblioteka ma głos”. Premiera najnowszego odcinka, poświęconego marzeniom, zaplanowana została na 8 maja, godzinę 16.00. Rozmowa udostępniona zostanie na naszej stronie internetowej www.biblioteka.jaw.pl, Facebooku i kanale YouTube. Wersji audio wysłuchać będzie można za pośrednictwem serwisu Spotify.

Tagi:

08 maj 2024